| Τύπος | Μονόπλασμα |
|---|---|
| Επέκταση | 30% |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
| Ευελιξία | υψηλή |
| Πυροδοσία | Μη εύφλεκτοι |
| Εφαρμογή | μηχανή εξωθητών |
|---|---|
| Πυροδοσία | Μη εύφλεκτοι |
| Διάμετρος | 0.1 mm |
| Ειδικότητα | Ίνα άνθρακα που ενισχύεται |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
| ΛΟΓΟ | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Χρήση | Σύστημα ραπτικής, κεντήματος, υφαντικής, αυτοκινητοβιομηχανίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά υφάσματα, άνω μέρος παπουτσιών, οικιακά υφάσματα |
| Χρώμα | Κατόπιν αιτήματος |
| Συσκευή | 80g-2500g |
| Δύναμη | υψηλή |
|---|---|
| Δάχος | Ζήτησε |
| Εφαρμογή | Διακόσμηση ενδυμάτων |
| Υλικό | Νάιλον |
| Διάρκεια | 200 ναυπηγεία |
| Υλικό | Συγχρονημένα |
|---|---|
| Επιμήκυνση Νήματος | υψηλή |
| Συρρίκνωση νήματος | Χαμηλά |
| Δύναμη νημάτων | υψηλή |
| Τεχνική υφή νήματος | Γλυκό |
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
|---|---|
| Διάμετρος | Διαφέρει |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Απορρόφηση υγρασίας | Διαφέρει |
| Τύπος | Υφάσματα από μονοειδή πολυεστέρα |
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
|---|---|
| Διάμετρος | Διαφέρει |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Απορρόφηση υγρασίας | Διαφέρει |
| Τύπος | Υφάσματα από μονοειδή πολυεστέρα |
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
|---|---|
| Διάμετρος | Διαφέρει |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Απορρόφηση υγρασίας | Διαφέρει |
| Τύπος | Υφάσματα από μονοειδή πολυεστέρα |
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
|---|---|
| Διάμετρος | Διαφέρει |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Απορρόφηση υγρασίας | Διαφέρει |
| Τύπος | Υφάσματα από μονοειδή πολυεστέρα |
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
|---|---|
| Διάμετρος | Διαφέρει |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Απορρόφηση υγρασίας | Διαφέρει |
| Τύπος | Υφάσματα από μονοειδή πολυεστέρα |