| Αριθμός νήμων | Ζήτησε |
|---|---|
| Επιμήκυνση Νήματος | υψηλή |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Συστροφή νημάτων | Καμία |
| Υλικό | Συγχρονημένα |
| Τύπος | Μονόπλασμα |
|---|---|
| Επέκταση | 30% |
| Εφαρμογή | μηχανή εξωθητών |
| Ειδικότητα | Ίνα άνθρακα που ενισχύεται |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
| Κωδικός ΕΣ | 5404110010 |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Νάιλον 6 |
| Χρήση | Πλέξιμο, υφαντική, ραπτική |
| Συσκευή | Καρτόνι, παλέτα, εξατομικευμένο |
| Σφιχτότητα | 00,92 G/cm3 |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό |
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Πυροδοσία | UL94 Β-2 |
| Σημείο τήξης | 225-235°C |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο | ≥ 20% |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό |
| Υλικό | Πολυβουτυλενοτερεφθαλικό |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 1,5 GPa |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Μαλακότητα νημάτων | Ελαφριά |
| Δύναμη νημάτων | υψηλή |
| Ανθεκτικότητα θερμοκρασίας νήματος | υψηλή |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Χημική αντοχή | υψηλή |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επέκταση | υψηλή |
| Υλικό | Νάιλον |
| Μαλακότητα | υψηλή |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Μαλακότητα νημάτων | Ελαφριά |
| Δύναμη νημάτων | υψηλή |
| Ανθεκτικότητα θερμοκρασίας νήματος | υψηλή |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Μαλακότητα νημάτων | Ελαφριά |
| Δύναμη νημάτων | υψηλή |
| Ανθεκτικότητα θερμοκρασίας νήματος | υψηλή |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Μαλακότητα νημάτων | Ελαφριά |
| Δύναμη νημάτων | υψηλή |
| Ανθεκτικότητα θερμοκρασίας νήματος | υψηλή |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |