| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
|---|---|
| Εφαρμογή νήματος | Κάλτσες, σκεπάσματα, επάνω παπούτσια κλπ. |
| Πιστοποίηση νήματος | ISO9001, SGS, κ.λπ. |
| Χρώμα νήματος | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κλπ. |
| Χαρακτηριστικό νήματος | Υψηλή αντοχή |
| χρώμα | Διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Διάμετρος | Διαφέρω |
| Υλικό | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
| Απορρόφηση υγρασίας | Διαφέρω |
| Τύπος | Υφάσματα από μονοειδή πολυεστέρα |
| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
|---|---|
| Εφαρμογή νήματος | Κάλτσες, σκεπάσματα, επάνω παπούτσια κλπ. |
| Πιστοποίηση νήματος | ISO9001, SGS, κ.λπ. |
| Χρώμα νήματος | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κλπ. |
| Χαρακτηριστικό νήματος | Υψηλή αντοχή |
| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
|---|---|
| Εφαρμογή νήματος | Κάλτσες, σκεπάσματα, επάνω παπούτσια κλπ. |
| Πιστοποίηση νήματος | ISO9001, SGS, κ.λπ. |
| Χρώμα νήματος | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κλπ. |
| Χαρακτηριστικό νήματος | Υψηλή αντοχή |
| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
|---|---|
| Εφαρμογή νήματος | Κάλτσες, σκεπάσματα, επάνω παπούτσια κλπ. |
| Πιστοποίηση νήματος | ISO9001, SGS, κ.λπ. |
| Χρώμα νήματος | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κλπ. |
| Χαρακτηριστικό νήματος | Υψηλή αντοχή |
| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
|---|---|
| Εφαρμογή νήματος | Κάλτσες, σκεπάσματα, επάνω παπούτσια κλπ. |
| Πιστοποίηση νήματος | ISO9001, SGS, κ.λπ. |
| Χρώμα νήματος | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κλπ. |
| Χαρακτηριστικό νήματος | Υψηλή αντοχή |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση στο νερό | Υψηλή |
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα στο νερό | υψηλή |
| Χρώμα | Διαφανές, λευκό, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Τραβηγμένη Δύναμη | 3-8g/ημέρα |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Πυκνότητα | 00,92 G/cm3 |
|---|---|
| Διάμετρος | 00,08 mm-0,3 mm |
| Συσκευασία | Πλαστικό Bobbin |
| Χημική Αντίσταση | Άριστη χημική αντίσταση |
| Υλικό | ΡΕΤ (τερεφθαλικό πολυαιθυλενίου) |
| Λογότυπο | OEM |
|---|---|
| Χρήση | Σύστημα ραπτικής, κεντήματος, υφαντικής, αυτοκινητοβιομηχανίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά υφάσματα, άνω μέρος παπουτσιών, οικιακά υφάσματα |
| χρώμα | Ως αίτημα |
| Συσκευασία | 80g-2500g |