| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
|---|---|
| Διάμετρος | Διαφέρει |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Απορρόφηση υγρασίας | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Υφάσματα από μονοειδή πολυεστέρα |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
| Σημείο τήξης | 210℃ |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Εξαιρετικό. |
| Αριθμός νήμων | 15D-2000D |
| Χρώμα | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, κλπ. |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 10,14-1,18 g/cm3 |
| Διάμετρος | 00,08-1,5 mm. |
| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
| Αντίσταση στο λάδι | Εξαιρετικό. |
| Δύναμη | υψηλή |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Ωραίο. |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | 8-16% ((200 °C/15min) |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Αξία | Βαθμός AA |
| Διάμετρος | 00,08 χιλιοστά |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο | ≥ 20% |
| Δύναμη κόμβων | Δύναμη του ισχυρού κόμπου |
|---|---|
| Χρήση | Πολυεστέρας Spriral ξηρή ζώνη |
| Εφαρμογή | Πλέξιμο, υφαντική εργασία, ράψιμο, κλωστοϋφαντουργία κ.λπ. |
| στροφή | Χαμηλή στροφή |
| Χρώμα | Άσπρος, μαύρος, ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | ΠΕΤ (τερεφθαλικό πολυαιθυλένιο) |
|---|---|
| Διάμετρος | 00,08 mm-0,3 mm |
| Ειδικότητα | Μεγάλη διαπερατότητα αέρα |
| στροφή | Χαμηλή στροφή |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Υψηλή αντίσταση θερμότητας |
| Σφιχτότητα | 00,92 G/cm3 |
|---|---|
| Χρήση | Πολυεστέρας Spriral ξηρή ζώνη |
| Εφαρμογή | Πλέξιμο, υφαντική εργασία, ράψιμο, κλωστοϋφαντουργία κ.λπ. |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Υψηλή αντίσταση θερμότητας |
| Ειδικότητα | Μεγάλη διαπερατότητα αέρα |
| Αρνητής | 100D-1000D |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα στο νερό | υψηλή |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -40 °C-80 °C |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Ανθεκτικότητα στο νερό | Υψηλή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δίκτυα αλιείας, γεωργικά δίκτυα, βιομηχανικά δίκτυα, σχοινιά κλπ. |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -40 °C-80 °C |
| Επέκταση | 10%-20% |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |