| Συσκευή | Στρογγυλοί, Στρογγυλοί, Στρογγυλοί |
|---|---|
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο |
| Αντίσταση στη θερμότητα | υψηλή |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Αρνητής | 100D-1000D |
| Αντίσταση στο νερό | Υψηλή |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάμετρος | 320D |
| Διάμετρος | 0.1 mm |
|---|---|
| Χρήση | οθόνη φίλτρων |
| Συσκευή | Πλαστικό Bobbin |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Εφαρμογή | μηχανή εξωθητών |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Ωραίο. |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ | 5404110010 |
| Χρήση | οθόνη φίλτρων |
| Ευελιξία | υψηλή |
| Επέκταση | 30% |
| Προδιαγραφές | 50Δ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αλιευτικά δίχτυα, νήματα ράψεως, βούρτσοι, κλπ. |
| Ειδικότητα | 15D/1F |
| Σχήμα | Διαφανές |
| Evenness | Γλυκό |
| Αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία | υψηλή |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, μπλε, πράσινος, κίτρινος, κ.λπ. |
| Διάμετρος | 0.1mm3.0mm |
| Επέκταση | υψηλή |
| Ευελιξία | υψηλή |
| Κατάλληλο για | Μηχανική και χειροποίητο κέντημα |
|---|---|
| Ποσότητα | 1 κομμάτι |
| Αντίσταση | Ρίξιμο και σπάσιμο |
| Βάρος | 40wt |
| Διάρκεια | 200 ναυπηγεία |
| Εφαρμογή | μηχανή εξωθητών |
|---|---|
| Διάμετρος | 0.1 mm |
| Σφιχτότητα | 1.14 g/cm3 |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα τράβηξης | 500 MPa |
| Σφιχτότητα | 1.14 g/cm3 |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Κωδικός ΕΣ | 5404110010 |
| Τύπος | Μονόπλασμα |
| Συσκευή | Πλαστικό Bobbin |
| Κατάλληλο για | Μηχανική και χειροποίητο κέντημα |
|---|---|
| Δάχος | Ζήτησε |
| Συσκευή | Στρογγυλο |
| Διάρκεια | 200 ναυπηγεία |
| Βάρος | 40wt |