| Δύναμη κόμβων | υψηλή |
|---|---|
| Επέκταση | 10%-20% |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -40 °C-80 °C |
| Αρνητής | 100D-1000D |
| Μαλακότητα | Ελαφριά |
| Δύναμη | υψηλή |
|---|---|
| Επέκταση | Χαμηλά |
| Εφαρμογή | Δίκτυα αλιείας, σχοινιά, βούρτσες, βιομηχανικά φίλτρα |
| Αντίσταση στη θερμότητα | υψηλή |
| Αρνητής | 100-1000 |
| Αρνητής | 100D-1000D |
|---|---|
| Επέκταση | 10%-20% |
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -40 °C-80 °C |
| Μαλακότητα | Ελαφριά |
| Ανθεκτικότητα στο νερό | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Αρνητής | 100-1000 |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Αντίσταση στη θερμότητα | υψηλή |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Ανθεκτικότητα στο νερό | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Δύναμη | υψηλή |
| Διάμετρος | 0.11.0mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Εφαρμογή | Δίκτυα αλιείας, γεωργικά δίκτυα, βιομηχανικά δίκτυα, σχοινιά κλπ. |
|---|---|
| Αρνητής | 100D-1000D |
| Μαλακότητα | Ελαφριά |
| Ανθεκτικότητα στο νερό | υψηλή |
| Δύναμη κόμβων | υψηλή |
| Χημική αντοχή | Ωραίο. |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Εξαιρετικό. |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο |
| Συσκευή | Στρογγυλοί, Στρογγυλοί, Στρογγυλοί |
| Αρνητής | 100-1000 |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Ωραίο. |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Επέκταση | Χαμηλά |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση στη θερμότητα | υψηλή |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Χημική αντοχή | Ωραίο. |
| Διάμετρος | 0.11.0mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Υλικό | ΑΕΠ |
|---|---|
| Τύπος νήματος | 1F |
| Νήματα | 1F |
| Συστροφή | Μη |
| Ομαλότητα | Μέσος όρος |