| Εφαρμογή | Τεχνουργήματα από υφαντικές ύλες |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Χημική αντοχή | Ωραίο. |
| Χρώμα | Διαφανής, μαύρος |
| Υλικό | 100% PVA |
|---|---|
| Τύπος νήματος | κλωσμένος |
| Νήματα | 1F |
| Εύρος βάρους | 100G-1000G |
| Πρότυπο | Ακατέργαστος |
| Υλικό | PVA, 100% Pva |
|---|---|
| Νήματα | 1F |
| Τύπος νήματος | κλωσμένος |
| Προδιαγραφή νήματος | 20/2 40/2 60/2;20/2 40/2 50/2 60/2 80/2 |
| Χρώμα | Πολλά χρώματα |
| Υλικό | 100% πολυεστέρας |
|---|---|
| Τύπος ινών | Νήμα |
| Τύπος νήματος | Μονόινο |
| Πρότυπο | Ακατέργαστος |
| Στυλ | Στερεός |
| Υλικό | 100% PVA |
|---|---|
| Νήματα | 2ΣΤ |
| Τύπος νήματος | κλωσμένος |
| Μήκος νήματος | 4000 μέτρα |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
|---|---|
| Denier | 100D-1000D |
| Αντοχή στο νερό | Ψηλά |
| Χημική Αντίσταση | Εξοχος |
| Διάμετρος | 0,1mm-5mm |
| Επέκταση | 10%-20% |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Αρνητής | 100D-1000D |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δύναμη κόμβων | υψηλή |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Διάμετρος | 0.1mm-5mm |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Επέκταση | 10%-20% |
| Μαλακότητα | Ελαφριά |
| Ανθεκτικότητα στο νερό | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Επέκταση | Χαμηλά |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Δύναμη | Υψηλή |
|---|---|
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Διάμετρος | 0.11.0mm |
| Αντίσταση στη θερμότητα | υψηλή |
| Χημική αντοχή | Ωραίο. |