| Συσκευή | Στρογγυλο |
|---|---|
| Δύναμη | υψηλή |
| Ποσότητα | 1 κομμάτι |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Διάρκεια | 200 ναυπηγεία |
| Υλικό | 100% PVA |
|---|---|
| Νήματα | 2ΣΤ |
| Τύπος νήματος | κλωσμένος |
| Υδατοδιαλυτός | Ναί |
| χαμηλή συρρίκνωση | Ναί |
| Υλικό | 100% πολυεστέρας |
|---|---|
| Νήματα | 1F |
| Τύπος νήματος | FDY, Filament |
| Διάμετρος | 0,08 mm, 0,10 mm, 0,11 mm, 0,12 mm, 0,15 mm, 0,18 mm, 0,20 mm, 0,25 mm |
| Ομαλότητα | Άριστο Evenness |
| Νήματα | 1F |
|---|---|
| Τύπος νήματος | FDY, Filament |
| Υλικό | 100% πολυεστέρας |
| Διάμετρος | 0,08mm 0,10mm 0,11mm 0,12mm 0,15mm 0,18mm 0,20mm 0,25mm |
| Συστροφή | Μη στροφής |
| Εφαρμογές | Δίκτυο κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα | σαν πελάτες |
| ελαχιστοποίηση | 80% |
| Υλικό | HDPE |
| Σημείο τήξης | 120-140℃ |
| Υλικό | 100% πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Φύση |
| Πρότυπο | Ακατέργαστος |
| Στυλ | slub νήμα |
| Τεχνική | Ανοικτό τέλος/OE |
| Υλικό | 100% PVA |
|---|---|
| Τύπος νήματος | κλωσμένος |
| Τεχνική | Δακτύλιος |
| Νήματα | 2ΣΤ |
| Πρότυπο | Ακατέργαστος |
| Υλικό | 100% νάιλον |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Νήμα |
| Πρότυπο | Ακατέργαστος |
| Στυλ | φανταχτερό νήμα |
| Συστροφή | Κανένας |
| Υλικό | 100% πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Μονόινο |
| Επιλογές διαμέτρου | 0,16mm, 0,20mm, 0,22mm |
| Πρότυπο | Ακατέργαστος λευκός |
| Χρώμα | προσαρμόσιμος |
| Εφαρμογή | Τεχνουργήματα από υφαντικές ύλες |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Εξοχος |
| Αντοχή στην τριβή | Εξοχος |
| Χημική Αντίσταση | Καλός |
| χρώμα | Διαφανής, μαύρος |