| Υφάσματα από νήματα | Ζήτησε |
|---|---|
| Δύναμη νημάτων | υψηλή |
| Υγρασία νήματος | υψηλή |
| Διάμετρος νημάτων | Ζήτησε |
| Αριθμός νήμων | Ζήτησε |
| Διάμετρος | 0.1 mm |
|---|---|
| Χρήση | οθόνη φίλτρων |
| Συσκευή | Πλαστικό Bobbin |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Εφαρμογή | μηχανή εξωθητών |
| Τύπος | Μονόπλασμα |
|---|---|
| Επέκταση | 30% |
| Εφαρμογή | μηχανή εξωθητών |
| Ειδικότητα | Ίνα άνθρακα που ενισχύεται |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
| Υλικό | Συγχρονημένα |
|---|---|
| Επιμήκυνση Νήματος | υψηλή |
| Συρρίκνωση νήματος | Χαμηλά |
| Δύναμη νημάτων | υψηλή |
| Τεχνική υφή νήματος | Γλυκό |
| Εφαρμογή | μηχανή εξωθητών |
|---|---|
| Διάμετρος | 0.1 mm |
| Σφιχτότητα | 1.14 g/cm3 |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα τράβηξης | 500 MPa |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Ωραίο. |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ | 5404110010 |
| Χρήση | οθόνη φίλτρων |
| Ευελιξία | υψηλή |
| Επέκταση | 30% |
| Σφιχτότητα | 1.14 g/cm3 |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Κωδικός ΕΣ | 5404110010 |
| Τύπος | Μονόπλασμα |
| Συσκευή | Πλαστικό Bobbin |
| Υλικό | 100% νάιλον ή πολυεστέρας |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Νάιλον 6 |
| Πρότυπο | Ακατέργαστος |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αντοχή |
| Συστροφή | Μη στριμμένος |
| Υλικό | 100% νάιλον |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Νήμα |
| Στυλ | Μονόινο |
| Συστροφή | 1300 tmp Twisted |
| Ομαλότητα | 99% |
| Διάμετρος | 0.08mm, 0.10mm, 0.12mm |
|---|---|
| Απόρριος | 50Δ, 80Δ, 100Δ |
| Υλικό | 100% νάιλον ή πολυεστέρας |
| Τύπος νήματος | Νάιλον 6 |
| Πρότυπο | Ακατέργαστος |