| Υλικό | Πολυαμίδιο 6/66 Nylon6/66 PA6/66 |
|---|---|
| Νήματα | 1 |
| Τύπος νήματος | Νήμα |
| Μορφή | Σφαιρίδιο ρητίνης νάιλον6 |
| Βαθμός | Χύτευση με έγχυση |
| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
|---|---|
| Εφαρμογή νήματος | Κάλτσες, σκεπάσματα, επάνω παπούτσια κλπ. |
| Πιστοποίηση νήματος | ISO9001, SGS, κ.λπ. |
| Χρώμα νήματος | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κλπ. |
| Χαρακτηριστικό νήματος | Υψηλή αντοχή |
| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
|---|---|
| Εφαρμογή νήματος | Κάλτσες, σκεπάσματα, επάνω παπούτσια κλπ. |
| Πιστοποίηση νήματος | ISO9001, SGS, κ.λπ. |
| Χρώμα νήματος | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κλπ. |
| Χαρακτηριστικό νήματος | Υψηλή αντοχή |
| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
|---|---|
| Εφαρμογή νήματος | Κάλτσες, σκεπάσματα, επάνω παπούτσια κλπ. |
| Πιστοποίηση νήματος | ISO9001, SGS, κ.λπ. |
| Χρώμα νήματος | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κλπ. |
| Χαρακτηριστικό νήματος | Υψηλή αντοχή |
| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
|---|---|
| Εφαρμογή νήματος | Κάλτσες, σκεπάσματα, επάνω παπούτσια κλπ. |
| Πιστοποίηση νήματος | ISO9001, SGS, κ.λπ. |
| Χρώμα νήματος | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κλπ. |
| Χαρακτηριστικό νήματος | Υψηλή αντοχή |
| Υλικό | Υφάσματα από μονοειδή νάιλον PA6 |
|---|---|
| Εφαρμογή νήματος | Κάλτσες, σκεπάσματα, επάνω παπούτσια κλπ. |
| Πιστοποίηση νήματος | ISO9001, SGS, κ.λπ. |
| Χρώμα νήματος | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κλπ. |
| Χαρακτηριστικό νήματος | Υψηλή αντοχή |
| Λογότυπο | OEM |
|---|---|
| Χρήση | Σύστημα ραπτικής, κεντήματος, υφαντικής, αυτοκινητοβιομηχανίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά υφάσματα, άνω μέρος παπουτσιών, οικιακά υφάσματα |
| χρώμα | Ως αίτημα |
| Συσκευασία | 80g-2500g |
| Δύναμη | υψηλή |
|---|---|
| Δάχος | Ζήτησε |
| Εφαρμογή | Διακόσμηση ενδυμάτων |
| Υλικό | Νάιλον |
| Διάρκεια | 200 ναυπηγεία |
| ΛΟΓΟ | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Χρήση | Σύστημα ραπτικής, κεντήματος, υφαντικής, αυτοκινητοβιομηχανίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά υφάσματα, άνω μέρος παπουτσιών, οικιακά υφάσματα |
| Χρώμα | Κατόπιν αιτήματος |
| Συσκευή | 80g-2500g |
| Εφαρμογή | μηχανή εξωθητών |
|---|---|
| Πυροδοσία | Μη εύφλεκτοι |
| Διάμετρος | 0.1 mm |
| Ειδικότητα | Ίνα άνθρακα που ενισχύεται |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | ≤ 8% ((180 °C/8min) |