| Δύναμη | υψηλή |
|---|---|
| Επέκταση | Χαμηλά |
| Εφαρμογή | Δίκτυα αλιείας, σχοινιά, βούρτσες, βιομηχανικά φίλτρα |
| Αντίσταση στη θερμότητα | υψηλή |
| Αρνητής | 100-1000 |
| Αρνητής | 100D-1000D |
|---|---|
| Επέκταση | 10%-20% |
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -40 °C-80 °C |
| Μαλακότητα | Ελαφριά |
| Κουβαρίστρα | Χάρτινο ή πλαστικό μπουμπούκι |
|---|---|
| Λαμπρότητα | Μισό βαρετό, Τριπόλεμο λαμπρό. |
| Χρήση | Πλέξιμο, υφαντική, ραπτική |
| Τύπος | Μονόπλασμα |
| Στυλ | Ίνα |
| Ανθεκτικότητα στο νερό | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Αρνητής | 100-1000 |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Αντίσταση στη θερμότητα | υψηλή |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Ανθεκτικότητα στο νερό | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Δύναμη | υψηλή |
| Διάμετρος | 0.11.0mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Εφαρμογή | Δίκτυα αλιείας, γεωργικά δίκτυα, βιομηχανικά δίκτυα, σχοινιά κλπ. |
|---|---|
| Αρνητής | 100D-1000D |
| Μαλακότητα | Ελαφριά |
| Ανθεκτικότητα στο νερό | υψηλή |
| Δύναμη κόμβων | υψηλή |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Συρρίκνωση | Χαμηλά |
| Τύπος νήματος | DTY, νήματα |
| Στυλ | Ίνα |
| Κουβαρίστρα | Χάρτινο ή πλαστικό μπουμπούκι |
| Χημική αντοχή | Ωραίο. |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Εξαιρετικό. |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο |
| Συσκευή | Στρογγυλοί, Στρογγυλοί, Στρογγυλοί |
| Αντίσταση στη θερμότητα | υψηλή |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Χημική αντοχή | Ωραίο. |
| Διάμετρος | 0.11.0mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Αρνητής | 50D-300D |
|---|---|
| Διάμετρος | 00,08 mm-0,3 mm |
| Χημική αντοχή | Άριστη χημική αντίσταση |
| Χρώμα | Άσπρος, μαύρος, ή προσαρμοσμένος |
| Σφιχτότητα | 00,92 G/cm3 |