| Τύπος νήματος | DTY, νήματα |
|---|---|
| Τύπος | Μονόπλασμα |
| Χρήση | Πλέξιμο, υφαντική, ραπτική |
| Επέκταση | Χαμηλά |
| Πακέτο | Χάρτινη ή πλαστική κουκούλα |
| Τύπος | Μονόπλασμα |
|---|---|
| Πληρωμή | Western Union, TT, L/C |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Ποιότητα | Βαθμός Αντιαεροπορικού Πυροβολικού |
| Πακέτο | Χάρτινη ή πλαστική κουκούλα |
| Επέκταση | 10%-20% |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Αρνητής | 100D-1000D |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δύναμη κόμβων | υψηλή |
| Στυλ | Ίνα |
|---|---|
| Χρήση | Πλέξιμο, υφαντική, ραπτική |
| Λαμπρότητα | Μισό βαρετό, Τριπόλεμο λαμπρό. |
| Επέκταση | Χαμηλά |
| Συρρίκνωση | Χαμηλά |
| Ποιότητα | Βαθμός Αντιαεροπορικού Πυροβολικού |
|---|---|
| Πληρωμή | Western Union, TT, L/C |
| Στυλ | Ίνα |
| Τύπος | Μονόπλασμα |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
|---|---|
| Διάμετρος | 0.1mm-5mm |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Επέκταση | 10%-20% |
| Μαλακότητα | Ελαφριά |
| Συρρίκνωση | Χαμηλά |
|---|---|
| Κουβαρίστρα | Χάρτινο ή πλαστικό μπουμπούκι |
| Διάμετρος | 0.08-0.5 χιλ. |
| Τύπος | Μονόπλασμα |
| Ποιότητα | Βαθμός Αντιαεροπορικού Πυροβολικού |
| Δύναμη | Υψηλή |
|---|---|
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Διάμετρος | 0.11.0mm |
| Αντίσταση στη θερμότητα | υψηλή |
| Χημική αντοχή | Ωραίο. |
| Δύναμη κόμβων | υψηλή |
|---|---|
| Επέκταση | 10%-20% |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | -40 °C-80 °C |
| Αρνητής | 100D-1000D |
| Μαλακότητα | Ελαφριά |
| Συρρίκνωση | Χαμηλά |
|---|---|
| Πληρωμή | Western Union, TT, L/C |
| Χρήση | Πλέξιμο, υφαντική, ραπτική |
| Λαμπρότητα | Μισό βαρετό, Τριπόλεμο λαμπρό. |
| Στυλ | Ίνα |