| Τύπος νήματος | Νάιλον 6 |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα | 15D/1F |
| Evenness | Γλυκό |
| Προδιαγραφές | 50Δ |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
|---|---|
| Σχήμα | Διαφανές |
| Χρήση | Πλέξιμο, υφαντική, ραπτική |
| Κωδικός ΕΣ | 5404110010 |
| Ονομασία του αντικειμένου | Ακρυλικά νήματα χύδην |
| Ειδικότητα | 15D/1F |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 50Δ |
| Τύπος | Μονόπλασμα |
| Ονομασία του αντικειμένου | Ακρυλικά νήματα χύδην |
| Τύπος νήματος | Νάιλον 6 |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | 8-16% ((200 °C/15min) |
|---|---|
| Χρήση | Υφαντική και Πλέξιμο |
| Δύναμη | υψηλή |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Χημική αντοχή | Ωραίο. |
| Αξία | Αξία AA |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δίκτυα αλιείας, υφάσματα φίλτρου, σχοινιά κ.λπ. |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Εξαιρετικό. |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | 8-16% ((200 °C/15min) |
| Ειδικότητα | Υψηλή αντοχή, χαμηλή επιμήκυνση |
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Αξία | Βαθμός AA |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | 8-16% ((200 °C/15min) |
| Εφαρμογή | Δίκτυα αλιείας, υφάσματα φίλτρου, σχοινιά κ.λπ. |
| Δύναμη | υψηλή |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Ωραίο. |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αντοχή, χαμηλή επιμήκυνση |
| Χρήση | Υφαντική και Πλέξιμο |
| Δύναμη | υψηλή |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Ειδικότητα | Υψηλή αντοχή, χαμηλή επιμήκυνση |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Ωραίο. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Αξία | Βαθμός AA |
| Εφαρμογή | Δίκτυα αλιείας, υφάσματα φίλτρου, σχοινιά κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Δίκτυα αλιείας, υφάσματα φίλτρου, σχοινιά κ.λπ. |
|---|---|
| Επέκταση | 10 έως 25% |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Εξαιρετικό. |
| Δύναμη | υψηλή |
| Ποιότητα | Βαθμός Αντιαεροπορικού Πυροβολικού |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | 8-16% ((200 °C/15min) |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δίκτυα αλιείας, υφάσματα φίλτρου, σχοινιά κ.λπ. |
| Επέκταση | 10 έως 25% |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Χρώμα | Διαφανές |