| Διάμετρος | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥ 45% |
| Διάμετρος | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥ 45% |
| Διάμετρος | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥ 45% |
| Διάμετρος | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥ 45% |
| Τύπος νήματος | Μονο |
|---|---|
| Επέκταση | υψηλή |
| Χρώματα | Ζήτησε |
| Σφιχτότητα | 1.14 |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Διάστημα νήματος | Ζήτησε |
|---|---|
| Χρώμα νήματος | Ζήτησε |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Δύναμη νημάτων | υψηλή |
| Υφάσματα από νήματα | Ζήτησε |
| Χρήση | οθόνη φίλτρων |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
| Ευελιξία | υψηλή |
| Εφαρμογή | μηχανή εξωθητών |
| Σχήμα | Διαφανές |
|---|---|
| Τύπος νήματος | Νάιλον 6 |
| Παράδοση | Αποστέλλεται σε 15 ημέρες μετά την πληρωμή |
| Συσκευή | Καρτόνι, παλέτα, εξατομικευμένο |
| Σφιχτότητα | 00,92 G/cm3 |
| Προδιαγραφές | 50Δ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αλιευτικά δίχτυα, νήματα ράψεως, βούρτσοι, κλπ. |
| Ειδικότητα | 15D/1F |
| Σχήμα | Διαφανές |
| Evenness | Γλυκό |
| Προδιαγραφές | 50Δ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αλιευτικά δίχτυα, νήματα ράψεως, βούρτσοι, κλπ. |
| Ειδικότητα | 15D/1F |
| Σχήμα | Διαφανές |
| Evenness | Γλυκό |