| Πυκνότητα | 00,92 G/cm3 |
|---|---|
| Διάμετρος | 00,08 mm-0,3 mm |
| Συσκευασία | Πλαστικό Bobbin |
| Χημική Αντίσταση | Άριστη χημική αντίσταση |
| Υλικό | ΡΕΤ (τερεφθαλικό πολυαιθυλενίου) |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Αντίσταση γδαρσίματος νημάτων | Υψηλή |
| Αντίσταση θερμότητας νήματος | Υψηλή |
| Δυνατότητα νήματος | Υψηλή |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| ΛΟΓΟ | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Χρήση | Σύστημα ραπτικής, κεντήματος, υφαντικής, αυτοκινητοβιομηχανίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά υφάσματα, άνω μέρος παπουτσιών, οικιακά υφάσματα |
| Χρώμα | Κατόπιν αιτήματος |
| Συσκευή | 80g-2500g |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αντοχή |
| Υλικό | Νάιλον |
| Συσκευή | Κωνός Y |
| Χρήση | Ύφανση πλεξίματος |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Αντίσταση γδαρσίματος νημάτων | υψηλή |
| Αντίσταση θερμότητας νήματος | υψηλή |
| Δύναμη νημάτων | υψηλή |
| Τύπος νήματος | Μονόπλασμα |
| Αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία | υψηλή |
|---|---|
| χρώμα | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κίτρινο, κλπ. |
| διάμετρος | 0.1mm-3.0mm |
| Επέκταση | υψηλή |
| Ευελιξία | υψηλή |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Νήματα από μονοήματα |
| Τραβηγμένη Δύναμη | υψηλή |
| Χρώμα | αίτηση |
| Επέκταση | Hihg |
| Λογότυπο | OEM |
|---|---|
| Χρήση | Σύστημα ραπτικής, κεντήματος, υφαντικής, αυτοκινητοβιομηχανίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά υφάσματα, άνω μέρος παπουτσιών, οικιακά υφάσματα |
| χρώμα | Ως αίτημα |
| Συσκευασία | 80g-2500g |
| ΛΟΓΟ | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Χρήση | Σύστημα ραπτικής, κεντήματος, υφαντικής, αυτοκινητοβιομηχανίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά υφάσματα, άνω μέρος παπουτσιών, οικιακά υφάσματα |
| Χρώμα | Κατόπιν αιτήματος |
| Συσκευή | 80g-2500g |
| Λογότυπο | ΟΜ |
|---|---|
| Χρήση | Σύστημα ραπτικής, κεντήματος, υφαντικής, αυτοκινητοβιομηχανίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά υφάσματα, άνω μέρος παπουτσιών, οικιακά υφάσματα |
| Χρώμα | κατά αίτηση |
| Συσκευή | 80g-2500g |