| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 1.38 g/cm ³ |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Εξαιρετικό. |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό | Εξαιρετικό. |
| Κατηγορία ποιότητας | AA |
|---|---|
| Διάμετρος | 0.08-0.5 χιλ. |
| Στυλ | Αξονικό νήμα |
| Επέκταση | Χαμηλά |
| Χρήση | Πλέξιμο, υφαντική, ραπτική |
| Ειδικότητα | Υψηλή αντοχή, χαμηλή επιμήκυνση |
|---|---|
| Ποιότητα | Βαθμός Αντιαεροπορικού Πυροβολικού |
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | 8-16% ((200 °C/15min) |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Δύναμη | υψηλή |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Ωραίο. |
| Επέκταση | 10 έως 25% |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Ωραίο. |
| Μείωση της ξηρής θερμότητας | 8-16% ((200 °C/15min) |
| Κωδικός ΕΣ | 5404110010 |
|---|---|
| Evenness | Γλυκό |
| Χρήση | Πλέξιμο, υφαντική, ραπτική |
| Παράδοση | Αποστέλλεται σε 15 ημέρες μετά την πληρωμή |
| Συσκευή | Καρτόνι, παλέτα, εξατομικευμένο |
| Εφαρμογές | Δίκτυο κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα | σαν πελάτες |
| ελαχιστοποίηση | 80% |
| Υλικό | HDPE |
| Σημείο τήξης | 120-140℃ |
| Αβραίωση | Υψηλή αντίσταση γδαρσίματος |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
| Διάρκεια | Διαφορετικά μήκη |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| ελαστικό | Υψηλή εκτατή δύναμη |
| Αντιστατικό | καλή αντιστατική |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
| Μετρητής | Διαφορετικοί Λογιστές |
| Δυνατότητα βαφής | καλή βαφή |
| ελαστικότητα | Υψηλή ελαστικότητα |
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
|---|---|
| Διάμετρος | Διαφέρει |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Απορρόφηση υγρασίας | Διαφέρει |
| Τύπος | Υφάσματα από μονοειδή πολυεστέρα |
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα |
|---|---|
| Διάμετρος | Διαφέρει |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Απορρόφηση υγρασίας | Διαφέρει |
| Τύπος | Υφάσματα από μονοειδή πολυεστέρα |