| Αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία | υψηλή |
|---|---|
| χρώμα | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο, κίτρινο, κλπ. |
| διάμετρος | 0.1mm-3.0mm |
| Επέκταση | υψηλή |
| Ευελιξία | υψηλή |
| Αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία | υψηλή |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, μπλε, πράσινος, κίτρινος, κ.λπ. |
| Διάμετρος | 0.1mm3.0mm |
| Επέκταση | υψηλή |
| Ευελιξία | υψηλή |
| Διάμετρος | 00,08 χιλιοστά |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο | ≥ 20% |
| Διάμετρος | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥ 20% |
| Διάμετρος | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥ 20% |
| Διάμετρος | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντοχή στην τριβή | Εξοχος |
| Πυκνότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επιμήκυνση στο Διάλειμμα | ≥ 45% |
| Διάμετρος | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥ 45% |
| Διάμετρος | 0.3mm-0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντοχή στην τριβή | Εξοχος |
| Πυκνότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επιμήκυνση στο Διάλειμμα | ≥ 45% |
| Διάμετρος | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥ 45% |
| Διάμετρος | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥ 45% |