| Διάμετρος | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥ 45% |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό |
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Πυροδοσία | UL94 Β-2 |
| Σημείο τήξης | 225-235°C |
| Διάμετρος | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα | 0.25 W/m·K |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 10,38 G/cm3 |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥ 45% |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Υλικό | Πολυβουτυλενοτερεφθαλικό |
| Σημείο τήξης | 225-235°C |
| Διάμετρος | 00,08 χιλιοστά |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Εξαιρετικό. |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο | ≥ 20% |
|---|---|
| Χρώμα | Φυσικό |
| Υλικό | Πολυβουτυλενοτερεφθαλικό |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 1,5 GPa |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 1.38 g/cm ³ |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία | Εξαιρετικό. |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Σημείο τήξης | 225-235°C |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό | Εξαιρετικό. |
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Διάμετρος | 00,08 χιλιοστά |
| Σημείο τήξης | 225-235°C |
|---|---|
| Πυροδοσία | UL94 Β-2 |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Διάμετρος | 00,08 χιλιοστά |
| Χρώμα | Φυσικό |
| Διάμετρος | 00,08 χιλιοστά |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 1,5 GPa |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο | ≥ 20% |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Αντίσταση UV | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση στην τριβή | Εξαιρετικό. |
| Σφιχτότητα | 1.38 g/cm ³ |
| Χρώμα | Φυσικό |